Inteligentniejszy bez porównania
Najnowsze urządzenia Yoga są inteligentniejsze i bardziej intuicyjne w obsłudze, ale nadal zachwycają przemyślaną konstrukcją oraz detalami i oferują innowacyjne funkcje
AI działające z procesorem Intel® Core™ 10. generacji. Yoga rozciąga granice możliwości i pomaga Ci sięgnąć dalej, niezależnie od sytuacji.
Wykwintny design w każdym calu
Obudowa tego ultrasmukłego laptopa jest wykonana z najwyższej klasy piaskowanego aluminium poddanego precyzyjnej obróbce. Yoga S940 waży zaledwie 1,2 kg, ma jedynie
12,2 mm grubości i jest pierwszym na świecie laptopem z wyświetlaczem Contour Display, w którym zakrzywione na krawędziach szkło minimalizuje optycznie i tak już wąskie ramki.
Troska o szczegóły
Wykonany z wysokiej klasy aluminium konwertowalny komputer 15,6” Yoga C940 prezentuje się równie elegancko w każdym trybie działania, oferując jakość wykonania i wzornictwo światowej klasy.
Bateria wystarczająca na 12 godzin zapewnia dużo czasu na wykorzystanie jego atutów. Za mało energii? Wystarczy godzina, aby doładować baterię z technologią Rapid Charge do poziomu 80%.
Jeszcze smuklejsza
Yoga S730 w obudowie z aluminium najwyższej jakości ma zaledwie 11,9 mm grubości i jest najsmuklejszym dotychczas notebookiem Yoga, co wcale nie ogranicza jego funkcjonalności.
Dzięki czterordzeniowemu procesorowi Intel®, Yoga S730 wprowadza nowy standard ultrasmukłych, eleganckich notebooków..